Blog

Vilnieti, apsisaugok nuo brukamos reklamos nemokamai

Vilnieti, apsisaugok nuo brukamos reklamos nemokamai

IMG_20130303_005455Apsisaugok nuo šiukšlintojų: ant pašto dėžutės užsiklijuok lipduką draudžiantį mesti neprašytą reklamą. Nemokamai gauk jį spausdamas čia.

Vienas akivaizdžiausių kasdienių išteklių švaistymo bei taršos pavyzdžių – reklaminės skrajutės, neretai keliaujančios tiesiai iš pašto dėžutės į šiukšlių dėžę, geresniu atveju – į popieriaus žaliavos konteinerį. Daugelis gyventojų jau yra girdėję apie tai, kad dažno vilniečio į pašto dėžutes brukamą reklamą pradėjo riboti pasikeitę Lietuvos respublikos teisės aktai.

Naujojoje Pašto įstatymo redakcijoje nurodoma, kad jei gyventojas nebenori savo pašto dėžutėje rasti neadresuotos reklamos apie tai jis privalo informuoti aiškiai išreikšdamas savo nenorą sulaukti brukalų. Papraščiausias būdas tai padaryti – ant turimos pašto dėžutės užklijuoti lipduką su tekstu „reklamos gauti nepageidauju“.

Tačiau, ne vienam vilniečiui kyla klausymas „kur tokių lipdukų galima gauti“. Iš tiesų, jų galima arba nusipirkti (kainuoja apie šešis litus), arba palikus savo kontaktinius duomenis – gauti nemokamai (!).

Nemokami lipdukai nuo nepageidaujamos reklamos jūsų namus pasieks užpildžius anketą esančią čia: http://bit.ly/Y8o7rM.

Svarbi pastaba: lipdukai nemokamai siunčiami tik Vilniaus miesto gyventojams.

.